Wanneer
- zaterdag 17 mei 2025 van 14:00 tot 16:30 uur
Locatie
Help mee met het maaibeheer van het Twaalf Apostelenbos
In het Twaalf Apostelenbos proberen we op een aantal stukjes een klein hooiland met grassen, kruiden en wilde bloemen te onderhouden. Dit maakt het bos aantrekkelijker voor bijen, vlinders en andere insecten. We doen dit door 1 à 2 maal per jaar te maaien zodat robuuste soorten zoals struiken en bomen geen kans krijgen zich te vestigen. Door het maaibeheer worden voedingstoffen afgevoerd (verschraling) en wordt de concurrentie tussen soorten beïnvloed.
Op deze werkdag gaan we maaisel afvoeren. Een klus waarbij je op je eigen tempo kan werken en dus voor iedereen geschikt is.
Stevig schoeisel, aan de weersomstandigheden aangepaste kledij en werkhandschoenen zijn aangewezen. Je komt en gaat zoals het je het beste past. Maar aangezien we voor een natje en een droogje zorgen, krijgen we graag een seintje op tomhaerinck@outlook.com indien je aanwezig zal zijn.